TURYSTYCZNIE

Agnieszka Szymaszek

 
 
 
 
 
Przewodnictwo tatrzańskie
 
Agnieszka Szymaszek
 
 
Agnieszka zaprasza na wycieczki w Tatry i Pieniny, na wędrówki po Zakopanem, Podtatrzu polskim i słowackim (Podhale, Spisz, Orawa, Liptów) i górach Słowacji.
 
Dla swoich Klientów dobiera odpowiednie propozycje, w zależności od ich upodobań i możliwości. Może to być zarówno wycieczka z grupą uczniów Doliną Kościeliską, jak i ambitna wysokogórska tura Orlą Percią.
Od zawsze uciekała z dużych miast i wracała pod Tatry, gdzie czuje się najlepiej. Od czasu do czasu bywa w innych górach:  w Alpach  – Mont  Blanc na nartach i masyw Monte Rosa, w USA - Middle Teton (3903 m), Mount Rainier (4392 m), Mount  Baker (3285 m).

Jednak to Tatry są jej najbliższe. Szczególnie interesuje się narciarstwem wysokogórskim. Swoje umiejętności narciarskie rozwija w klubie SNPTT 1907 Zakopane. Na koncie ma starty w Pucharze Polski i Pucharze Europy Środkowej w narciarstwie wysokogórskim.

Poza przewodnictwem pracuje jako dziennikarka. Ma 11-letnie doświadczenie w tym zawodzie (pracowała m.in. w „Gazecie Krakowskiej” i „Dzienniku Polskim”). Jako  reporterka mieszkająca na Podhalu, zajmująca się tematyką Podhala i Tatr, „od podszewki” zna ten region. Od kilku lat stale współpracuje z wydawnictwami specjalizującymi się w tematyce związanej z górami (m.in. kwartalnik Tatrzańskiego Parku Narodowego „Tatry”, Wydawnictwo „Góry”). W latach 2005 – 2007 tworzyła i współorganizowała festiwal Spotkania z Filmem Górskim, które corocznie  odbywają  się w Zakopanem.

Kontakt:
tel. (+ 48) 504 030 896
info@twojetatry.com
www.twojetatry.com