POLECAMY

Wakacje z Radiem Kraków pod Tatrami

 
 
 
 
 
1 lipca 2017
 
Wakacje z Radiem Kraków pod Tatrami
 
fot. Organizatorzy
 
W każdą sobotę lipca Radio Kraków będzie gościć na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. W radiowym studiu, w każdą sobotę między 10.00 a 12.00 pojawiać się będą ciekawi goście, którzy opowiedzą o wakacyjnych atrakcjach przygotowanych z myślą o turystach spędzających urlop pod Tatrami i mieszkańcach miasta.
 
Dzisiejszym gościem letniego studia był, m.in. artysta Marek Szala, którego wystawa “Duch i Materia” jest prezentowana obecnie w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego. Specjalny program na żywo z radiowego studia w Zakopanem na antenie Radia Kraków nadawany będzie w każdą sobotę lipca od godz. 10:00 do 12:00. A od 9.00 do 14.00 na wszystkich spragnionych letniego odpoczynku, na Kulturalnym Placu Niepodległości czekać będzie “wakacyjna strefa relaksu Radia Kraków”.

Tego lata Radio Kraków wraca do przeszłości i przypomina podwórkowe gry i zabawy sprzed lat. Kapsle, koszyki, gra w klasy, zośka, jojo, hula hop, kolorowanki dla najmłodszych, a na pamiątkę poleca retro zdjęcie niczym z polaroidu. Do zabawy i odpoczynku w radiowej strefie relaksu Radio Kraków zaprasza całe rodziny - warto na nowo odkryć urok podwórkowych wakacji bez telefonów i komputerów. Wakacyjne Zakopane to mnóstwo atrakcji dla każdego. Miasteczko filmowe u podnóża Tatr, a w nim bezpłatne pokazy najlepszych filmów z całego świata na dużym, plenerowym ekranie. Koncerty na żywo, przedstawienia teatralne i taneczne, atrakcje sportowe i kulturalne a także wystawy i wydarzenia związane z 20. rocznicą wizyty Jana Pawła II w Zakopanem.
 
op. (msx)