KALENDARZ WYDARZEŃ

Kto "wyzdaja" najpiękniejszą pisankę wielkanocną?

 
 
 
 
 
Środa, 27 marca 2013
 
Kto "wyzdaja"  najpiękniejszą pisankę wielkanocną?
 
 
Biuro Promocji Zakopanego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Konkursie na Pisankę Wielkanocną, który odbędzie się 27 marca 2013 na Targu pod Gubałówką.
 
Konkurs  odbędzie na Targu pod Gubałówką, w pobliżu nowo wybudowanych stoisk regionalnych. Prace będą przyjmowane od godz. 10.00 do 12.00, rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród o godz. 13.00. Oczekujący na wyniki konkursu w godz. 12.00- 13.00 będą mieli okazję do posłuchania opowiadań o zwyczajach i tradycjach Wielkanocnych, a także o sposobach tworzenia pisanek.

Opowiadać będą: ks. proboszcz Bogusław Filipiak z Parafii Najświętszej Rodziny, Józef Pitoń- znany regionalista i Krzysztof Jędrzejowski, dyrektor Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”. Nagrodami w konkursie są atrakcyjne ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi. Prace konkursowe są zwracane po rozstrzygnięciu konkursu. Można je odbierać do końca kwietnia w siedzibie organizatora. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przedświątecznych przygotowań i poszukiwania własnych oryginalnych sposobów na najpiękniejszą pisankę tych świąt.

Regulamin do pobrania

(em)